• bilgi@firmamerkez.com
  • 0555 181 00 65
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
101 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Sinan
  • ADRES: 1392.cadde no:1/27 başak plaza ostim yenimahalle Ankara
  • TELEFON: 0 (850) 811 6788
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Kutup Tercüme Bürosu

Kutup Tercüme İle Hızlı, Kaliteli ve Güvenli Çeviri

Tercüme sektöründeki yaklaşık 10 yıllık tecrübesi ile Kutup Tercüme Bürosu, geçmişten günümüze aralıksız bir şekilde siz değerli müşterilerine profesyonel çeviri hizmetleri vermektedir…

2000 yılında çeviri sektörüne ilk adımlarını atan Kutup Tercüme Bürosu, hızlı bir gelişme göstererek günümüze kadar gelmiş ve şuanda Türkiye’de hizmet veren tercümanlık büroları arasında iş hacmi bakımından en iyi firma olarak dikkati çekmektedir.
Ticari kaygıdan uzak çalışma prensipleri ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışları ile tartışmasız bir şekilde tercüme sektörünün en kaliteli hizmetlerini sunan firması olan Kutup Tercüme Bürosu, hızlı büyüyen müşteri portföyü ile de bunu fazlası ile kanıtlamaktadır.
Uzman tercüman kadrosu ile tüm dünya dillerindeki çevirilerinizi çok kısa bir sürede sizlere teslim eden bu tercümanlık bürosu 7 gün 24 saat hizmet veren personelleri ile ihtiyaçlarınıza her dakika çözümler üretmektedir. Ankara merkezli ofisleri ile Türkiye’nin tüm illerine profesyonel çeviri hizmetleri sunan bu önemli firma tüm bu müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışının yanı sıra sektörün en uygun çeviri hizmetlerini sunan firması olarak da göze çarpmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.